ПАМ’ЯТІ БОРЦЯ ЗА УКРАЇНУ САШКА КАПІНОСА

Posted: 20.02.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

d0b8d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b5-0571
Вбили нашого побратима Сашка Капіноса. Йому було лише 29-ть років. Я з ним познайомився на Мовному Майдані біля Українського Дому в липні 2012 року, акції на захист української мови біля Українського Дому. Він тоді був серед тих, хто оголосив голодування на знак протесту проти прийняття так званого закону “Про мови” Ківалова-Колісніченко. Сашко був товариський хлопець, люб’язно давав інтерв’ю,був патріотом України, щороку приїздив до Києва на Покрову і брав участь у маршах УПА. Тпер Сашка немає… Сашка Капіноса вбили…
mg_1889
Як повідомив народний депутат України Михайло Головко, Сашко Капінос, житель Кременеччини, помер у Києві після нічних подій. Світлошумова граната влучила у Сашка біля барикади поблизу Будинку профспілок. За словами депутата, Капінос зазнав поранення в голову, йому зробили операцію. Усю ніч активіста намагались врятувати. Проте, вранці 19 лютого у нього зупинилося серце, інформує ТВі.
img_1925
– На майдан Сашко їздив періодично кілька разів. Під час сутичок на Грушевського 18 лютого в нього влучили гранатою, – повідомляє його друг Михайло Згар. – Йому пробили артерію. Сашка госпіталізували, але в лікарні він помер.
mZHLLA5WvxA
Сашко жив у селі Дунаїв Кременецького району Тернопільщини. Навчався у Львівському лісотехнічному інституті, очолював громадську організацію «Патріот Волині». У липні 2012 року Сашко Капінос був одним з тих, хто протримався найдовше в 16-денному голодуванні на підтримку української мови у Києві. Знайомі Олександра кажуть, що він завжди вболівав за майбутнє України. Любив ходити у вишиванці. Після завершення української революції Олександр збирався одружитися.

Advertisements
Коментарі
  1. Андрій Гамаль коментує:

    Дякую Костя за таку гарну поминальну статтю, ЦЕ ВАЖЛИВО я так рахую, і якщо знав людину особисто і про інших невідомих поки що загиблих ГЕРОЇВ має хтось написати, дістати фото, свідчення, життєві історії, цим має хтось займатись.
    Україна має знати людей які віддали своє життя за кожного з нас.
    Чекатиму публікацій.

  2. Ольга Бралюк коментує:

    Я з Києва. Бачила Сашка біля Українського дому під час голодування. Чула, як він казав: “Мабуть треба самому іти у політику…” Виявилося, що на зустрічі з депутатами опозиції, куди він та інші голодуючі ходили питати про план подальших дій, опозиційний депутат, слухаючи голодуючих, сам запихався печивом… Пам’ятаю як Сашко грав на гітарі і слабким від голоду голосом співав пісню на слова Шевченка. Я тоді подумала, що такі політики нам і потрібні, і намагалася запам’ятати його ім’я. І забула… Але він нагадав про себе сам. Він пішов у політику дуже серйозно… Саме та людина, яка потрібна Україні найбільше…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s