ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ЗВЕРНУВСЯ ДО РОСІЇ ПО ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ! ПОЧАЛОСЬ ЕКСТРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДБЕЗУ ООН З УКРАЇНСЬКОГО ПИТАННЯ

Posted: 04.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Віктор Янукович звернувся до Президента Росії по військову допомогу. Про це на Раді безпеки ООН в ніч з 3 на 4 березня заявив постпред РФ Чуркін.

CH000_0304_000414
Також він продемонстрував фотокопію цього звернення. Ось текст прохання Януковича. “Сегодня я уполномочен сообщить также следующее. Президентом России получено следующее обращение президента Украины Виктора Януковича. Я цитирую. Заявление президента Украины. Как законно избранный президент Украины заявляю: события на Майдане, незаконный захват власти в Киеве привели к тому, что Украина оказалась на пороге гражданской войны. В стране царят хаос и анархия. Жизнь и безопасность людей, особенно на юго-востоке и в Крыму, под угрозой. Под воздействием западных стран осуществляются открытый террор и насилие. Люди преследуются по политическому и языковому признакам”, — сказал Чуркин.
“В этой связи обращаюсь к президенту России Владимиру Владимировичу Путину с просьбой использовать вооруженные силы Российской Федерации для восстановления законности, мира, правопорядка, стабильности, защиты населения Украины. Виктор Янукович, 1 марта 2014 года”.
Також Чуркін зазначив, що Росія готова збільшити кількість окупаційних військ з 16 до 25 тисяч. Наголосив, що Росія готова захистити росіян від агресії та можливих погромів від радикалів.

Представник України в ООН виступає російською мовою. Він пояснив Раді Безпеці справжню ситуацію в Україні і звинуватив Росію в дезніформації.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s