ЄВРОАСОЦІАЦІЇ-БУТИ!

Posted: 15.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Країни – члени Європейського Союзу готові до проведення 21 березня саміту щодо підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Евросоюз / Фото : REUTERS
ЄС готовий підписати Угоду про асоціацію з Україною 21 березня / Фото : REUTERS
Про це йдеться в заяві прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, розміщеному на веб-порталі уряду.

«Щойно я мав розмову з президентом Ради Європейського союзу паном Ван Ромпеєм. Він повідомив, що країни-члени Європейського союзу готові до проведення 21 березня саміту щодо підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною і ЄС», – йдеться в заяві.

При цьому він зазначив, що економічна частина Угоди буде підписана пізніше – після проведення додаткових консультацій та з метою недопущення втрат для підприємств, орієнтованих на співпрацю з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУ ЄС заявили, що ще не визначилися з датою підписання асоціації з Україною

У своїй заяві, Яценюк також підкреслив, що ЄС готовий розглядати прийняття одностороннього рішення про допуск на ринок країн-членом ЄС українських товарів від українських товаровиробників. «Це додатково 400 млн дол. для української економіки і українського бізнесу», – сказав глава уряду.

Він також звернувся до російських партнерів з проханням повернутися за стіл переговорів і почати по-справжньому партнерські відносини.

«Ми ще раз звертаємося до Росії. Нам потрібні партнерські відносини і ми протягнули руку Росії. Росія натомість простягнула нам танки, артилерію і зброю. Ми сподіваємося, що ця драматична криза не в українсько-російських відносинах, а криза глобальної безпеки, спровокована російською агресією, – буде зупинена, ми повернемося за стіл переговорів. І оскільки Україна підписала попередньо Угоду з ЄС, як Європейський союз заявив, що готовий поставити підпис під політичною частиною Угоди про асоціацію, так само і Росія буде виконувати свої двосторонні зобов’язання, не буде закривати українська експорт і буде відновлювати наше економічне і політичне співробітництво виключно в добросусідському форматі на підставі норм міжнародного права», – резюмував глава уряду.
http://www.unian.ua/politics/896729-es-gotoviy-pidpisati-ugodu-pro-asotsiatsiyu-z-ukrajinoyu-21-bereznya.html

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s