НАТО ПРИПИНЯЄ СТОСУНКИ З РОСІЄЮ

Posted: 18.03.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

156244826
НАТО здійснює переоцінку стосунків із Росією у зв’язку з подіями в Україні. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен в інтерв’ю американській телекомпанії CNN, присвяченому подіям на Україні, витяги з якого було опубліковано в понеділок.

“Ми зараз переосмислюємо наші відносини з Росією, – зазначив він. – Ми вже вирішили призупинити практичну співпрацю з РФ. А коли міністри закордонних справ країн-членів Альянсу зустрінуться 1-го і 2 квітня, вони переглянуть усі наші зв’язки з Росією”.

“Ми планували провести спільну операцію на морі із гарантування безпеки американського судна, на борту якого буде знищено сирійську хімічну зброю, – повідомив Расмуссен. – Ми будемо охороняти його, але Росія в операції участі не братиме. Це один із прикладів призупинення співпраці”.

У понеділок Расмуссен і міністр закордонних справ України Андрій Дещиця домовилися про розширення співпраці між НАТО та Україною. Домовленості передбачають розширення зв’язків із політичним і військовим керівництвом України, нарощування зусиль щодо підвищення боєздатності українських збройних сил і розширення спільних навчань.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s