СИТУАЦІЯ НА ПІВДЕННОМУ СХОДІ УКРАЇНИ (оновлюється)

Posted: 16.04.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

1397637250-7426
Ситуація на південному сході України продовжує залишатися напруженою. Надходить інормація про блокування української бронетехніки в місті Краматорську та появу на вулицях містечка бронетехніки з російськими трикалорами. Була інформація про те, що це українська техніка, яку захопили диверсанти з місцевими мешканцями. Міністерство Оборони України спростовує цю інформацію.
Тим часом в Донецьку харківський бійцівський клуб “Оплот” захопив донецьку міськраду. Бійці озброєні і вимагають проведення в Донецькому регіоні референдума.
13.36 На БТРах с российскими флагами в Краматорске и Славянске ездили украинские военные, чтобы проникнуть в части, контролируемые сепаратистами – Соболев

На машинах БТР с российскими флагами в Краматорске и Славянске Донецкой области передвигались замаскированные украинские военные, чтобы таким образом проникнуть в части, контролируемые вооруженными сепаратистами, заявляет и.о. главы фракции “Батькивщины” Сергей Соболев.

“Было открытое заявление… Это наши вооруженные подразделения использовали партизанский метод проникновения непосредственно в те части, которые на сегодняшний день контролировались военными подразделениями Российской Федерации и теми сепаратистами, которые ими финансируются”, – заявил С.Соболев на брифинге в среду.

“Я думаю, что об этом мероприятии очень скоро будет известно, буквально, на протяжении часа-трех, и вы поймете что это, фактически, был прорыв, который таким образом был обеспечен нашими подразделениями”, – добавил он.

По словам С.Соболева, эта информация официальная, которую предоставил и.о. министра обороны.
13.05 В Краматорськ увійшла чергова колона українських військ. Місцеві мешканці продовжують блокувати українські війська.
ayrpCHb5VSE
12.50 Український парламент завершив закрите засідання, і у відкритому режимі обговорює важливі для української армії рішення. Зокрема постанову про відновлення призову до армії.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s