НЕСПОКІЙНА НІЧ НА СХОДІ! (оновлюється)

Posted: 26.04.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

За останніми повідомленнями з східного міста Стаханів, Луганської області, невідомі озброєні люди зібралися на центральній площі міста. За повідомленнями ЗМІ ймовірно це-сепаратисти.
Разом з тим користувачі повідомляють, що за фактом подій жителі зверталися до міліції: “Дзвонили в 102, там сказали що все нормально. У місті збройні, будують барикади, а у 102 – все нормально”
stakhanov
23.40 Озброєні люди очепили площу по периметру, кажуть, що прибули “захищати місто” і буде мітинг. Близько 30-ти мешканців вишикувалися у шеренгу, заблокувавши вул. Дзержинського у напрямку до площі. Виклали перед собою покришки.
Озбоєні люди заходять до будівлі ДК ім. Горького, заносять туди сумки. Також кілька місцевих сперечаються з тими, хто приїхав, про необхідність встановлювати барикади, питають, навіщо вони у спокійному місті, проти кого.
23.20 Dmitry Tymchuk
По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление», сегодня из Луганска выехала группа вооруженных экстремистов (около 30 человек на 9 автомобилях), целью которых было совершение провокаций и диверсий в регионе.
Прибыв в Стаханов, экстремисты мобилизировали местные пророссийские силы. Помимо оповещения мобильной связью лидеров местных сепаратистов, экстремисты ворвались в местную горноспасательную часть (часть Государственной военизированной горноспасательной службы – ГВГСС, быв. ВГСЧ) и заставили включить звуковую сирену.
В сжатые сроки были мобилизированы местные пророссийски настроенные граждане, силами которых начал строиться блок-пост возле горисполкома.
Местные структуры МВД подняты по тревоге.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s