УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ 9 ТРАВНЯ! МОЖЛИВІ ПРОВОКАЦІЇ!

Posted: 08.05.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

Про можливу провокацію 9 травня у Києві біля метро Арсенальна поінформував член наглядової ради Української Асоціації власників зброї Олександр Ольшанський в ефірі телеканалу “112 Україна”. “Мені сьогодні подзвонили і сказали, що завтра на 8:00 ранку на метро Арсенальна збирається чергова якась група провокаторів, які будуть вчиняти провокації мало не з метою отримати в Києві певну кількість жертв”, – заявив він.
2340_1_max
Очільник СБУ запевнив, що тих громадян зі зброєю, які виходитимуть за периметр безпеки, буде затримано.
Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив під час брифінгу у МВС, повідомляє УНІАН.

“На жаль, вперше через 69 років після Великої перемоги наших дідів та батьків в Україні, в містах Краматорську і Слов’янську, ми не зможемо вшанувати і мирно провести заходи, присвячені ветеранам і перемозі. Хоча уряд виділив кошти, щоб соціальна допомога ветеранам, привітання і всі інші заходи, гідні наших ветеранів відбулися у Донецькій області”, – сказав він.

Окрім того голова СБУ наголосив, що співробітники відомства роблять усе можливе, щоб у місцях, де будуть вшановувати ветеранів, ані провокатори, ані криміналітет не чинили злочинів.

“Громадська безпека – це наша спільна справа з громадськими організаціями, з місцевими громадами. Ті, хто зі зброєю будуть виходити за периметр безпеки, будуть затримуватися і за рішенням суду заарештовуватися – незалежно від громадянства”, – додав він.

На закінчення свого виступу він підкреслив, що СБУ докладає усіх зусиль, аби не допустити незаконного фінансувався і проведення псевдореферендуму у східних областях України.
CH000_0222_131943
Сьогодні відбулася нарада, під час якої було скоординовано дії правоохоронних органів та громадських організацій по всім крупним центрам країни та обговорювалися питання забезпечення безпеки громадян під час святкування Дня перемоги. Про це повідомив під час спільного брифінгу з Головою Служби безпеки України Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
За словами глави відомства, правоохоронні органи провели консультації зі всіма значними громадськими організаціями, в тому числі радикальними, задля того аби уникнути різних негативних ситуацій.
IMG_8634
– Це день, коли потрібно віднестися з повагою та толерантністю до різних поглядів на історію, які існують та з особливою повагою віднестися до ветеранів, – зазначив Міністр.
Більшість організацій повідомили правоохоронців, що вони не планують проводити у цей день масових заходів.
IMG_8619
– 9-го травня ми маємо толерантно, спокійно та виважено віднестися до наших ветеранів, – звернувся до громадян Міністр внутрішніх справ.
Підготовлено за матеріалами каналу 112, агенції УНІАН та МВС України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s