ЗАМОВНІ СПРАВИ! ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ПОНІВЕЧИНІ ДОЛІ?!

Posted: 04.06.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо
Позначки:,

10295696_10202722461557734_2283571739133539996_n
Протягом багатьох місяців українці боролися проти бандитської антиукраїнської влади Януковича , що роками робила людей безправними та беззахисними. Невинних саджала в тюрми , відбирала майно , змушувала покинути батьківщину під загрозою власного життя та життя рідних і близьких. У разі опору ці люди ставали об’єктами замовних переслідувань з боку правоохоронних органів. Сьогодні ми спостерігаємо, що не зважаючи на опір з боку народу все лишається на своїх місцях!
Кричущим прикладом подібних дій є справа киянина Дмитра Ящука, який став жертвою системи та відчув на собі бездіяльність правоохоронних органів і органів судової системи.
Він хотів гідно прожити своє життя, створити родину з коханою жінкою, народити дітей, приносити користь суспільству. Однак от вже більше двох років Дмитро знаходиться у Лукянівському СІЗО за злочин якого не коїв! Справа за якою він туди потрапив була сфабрикована оперативними працівниками УБОЗ ГУ МВС в місті Києві, не без участі, його тодішнього начальника, при якому було заарештовано сина й батька Павличенків (також за сфабрикованою справою) пана Плужника.

Будучи перспективним бізнесменом-початківцем у сфері ремонту гідравліки та гідравлічних систем будівної техніки, Дмитро почав співпрацювати з ПРАТ «Метробуд» і навіть гадки не мав чого йому коштуватиме ця співпраця.
Олександр Русан – заступник директора з економічних питань ПРАТ «Метробуд», аби уникнути боргових забовязань перед Ящуком вступив у злочинну змову із корумпованими правоохоронцями та кримінальними елементами, що втерлися в довіру до Дмитра, та розіграв театральну виставу, що коштує сьогодні Дмитрові 7-ми з половиною років позбавлення волі. На даний час Олександр Русан проходить по справі як потерпілий, а строки боргового забовязання закінчилися.
Виконання замовної справи на Ящука виконали працівники УБОЗ за вказівки начальника одного з відділів Ковшевацького. Хто і за чиєю вказівкою розіграв спектакль видно між рядків!
Протягом місяця на підтримку Ящука ініціативна група провела ряд мітингів аби достукатися до прокуратури та суддів і лише 30 -го травня була отримана реакція, коли під стіни Генеральної прокуратури м. Києва прийшли до сотні активістів з майдану, що вимагали справедливого розгляду справ, бо таких справ як у Ящука наразі близько 600-та і це лише ті про які сьогодні відомо!
5 червня відбудеться засідання Апеляційного суду м. Києва стосовно подальшого вирішення долі Дмитра. Тож чи виконає прокуратура свої обіцянки зможемо побачити вже скоро! Чим закінчиться ця історія і чи зможуть громадяни України викорінити режим Януковича на прикладах таких справ як справа Ящука – лишається поки питанням!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s