УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Posted: 21.11.2014 by kamenjari in Каменярі-інфо

21 листопада Україна відзначає першу річницю початку Євромайдану та 10 річницю Помаранчевої Революції. Згідно Указу Президента України віднині 21 листопада відзначається на дGE DIGITAL CAMERAержавному рівні,як День Гідності та Свободи.

10 років томуввечері 21 листопада на Майдані Незалежності розпочалася акція проти фальсифікації Президентських Виборів. Вже 22 листопада зранку на Майдані і на Хрещатику розгорнули наметове містечко. Так почалась Помаранчева Революція. В 2010 році На Майдані розпочались протести підприємців. Ці протести отримали назву Податковий Майдан.

21 листопада 2013 року в 22 годині на Майдані на заклик журналіста Мустафи Наєма на Майдані на знак протесту проти непідписання Януковичем асоціації з Євросоюзом зібралися дві тисячі людей,журналістів, активістів, народних депуатів. Після кривавого розгону Майдана в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року ситуація на Майдані кардинально змінилася. На Михайлівській площі протяго дня зібралися десятки тисяч киян на знак протетсу проти дій влади. 1 грудня відбувся перший Марш Мільйонів, який став початко тривалої акції протесту, яка неодноразово огла бути розігнана спецназом, але ці спроби були зупинені активістами.

Кривавий День Соборності 22 січня 2014 року став переломною точкою в цих подіях. Після 19 січня і початку подій на вул.Грушевського, стало зрозуміло що тодішня влада запускає силовй сценарій. Апогеємцього сценарію стали події 18-20 лютого, та розстріл Небесної Сотні в ці дні. Пам’ятаймо тих, хто боровся за нашу Свободу.! Слава тим хто захищав нас ціною власного життя! Слава Україні! Героя Слава!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s